Elektrotehniška in računalniška šola ponosno razglaša državno prvakinjo iz angleškega jezika!
V soboto, 15. marca, je na Srednji tehniški šoli v Kopru potekalo državno tekmovanje iz angleškega jezika Poliglot 3.
Med 79 tekmovalci iz poklicnih šol po vsej Sloveniji je naša dijakinja Alexandra Savić iz 3. Rc razreda dosegla izjemen uspeh in osvojila 1. mesto.
Iskrene čestitke Alexandri ter njeni mentorici, profesorici Zali Šaver, za odlično delo in vrhunski dosežek.
Ponosni smo, da bo prihodnje šolsko leto prav naša šola gostila državno tekmovanje in s tem nadaljevala tradicijo odličnosti.
Robert Čebron


